Skip to content

Psyops Indonézie

01/10/2009

Andika_a_Kevin_185x122Andika_a_Kevin_185x12223. 9. 2009 byl na serveru Hospodářských novin (www.ihned.cz) uveřejněn článek Indonésie: Místo bojového umění se děti měly „vyučit“ na sebevražedné atentátníky (1). Ten ukazuje šokující způsob, jakým indonézští islamističtí extremisté s napojením na Al-Kaidu selektují a cvičí chlapce školního věku k sebevražedným atentátům. Toto vše se má dít přímo ve škole, pod záminkou zájmové aktivity, zejména bojových sportů. Děti pak údajně prochází výcvikem jako sebevražední atentátníci a jsou indoktrinováni příběhy o mučednících (jmenovitě Palestinců). To vše se děje za „zavřenými dveřmi“, bez vědomí či souhlasu rodičů.

Nechci zde zpochybňovat skutečnost takovéhoto bezskrupulózního zneužívání lehce zmanipulovatelné dětské mysli. Nešlo by o první případ takovéhoto prznění, stačí uvést příklad hitlerjugend, pionýrů, či dnešní indoktrinace mládeže konservativními evangelickými leadery v U.S.A. (viz. film Jesus Camp). Podám zde jen pár argumentů, které staví tento příběh lidské zvůle do jiného světla.

– 12. Října 2005 přinesla australská rozhlasová stanice SBN (Australia’s Special Broadcasting Services) rozhovor s bývalým indonézským presidentem Abdurrahmanem Wahidou, který poukazuje na zapojení Indonézské vojenské tajné služby (BIN) při bombovém útoku na Bali roku 2002. Např. na otázku: „Kdo podle vás položil (druhou) bombu?“ odpověděl: „Zkrátka, vypadá to, že naše policie… Nebo armáda, nevím“. (2)

– agentura ICG (International Crisis Group) ve své zprávě z roku 2003 poukazuje na vazbu „hlavního podezřelého“, skupiny Jemaah Islamia, na Al-Kaidu a zároveň na indonézskou tajnou službu BIN. Podle Michela Chossudovskyho je tato navíc agentura přes 30 let pod kontrolou CIA a australských tajných služeb, což zpráva ICG přehlíží (3). Faktem je, že indonézská policie od dostává mnohamilionové dotace na tréning protiterorictických jednotek, zbraní a vybavení.

– Prof. Chossudovky dále píše, jak je podle oficiálních zpráv v tisku skupina Jemaah Islamia, obviněná z bombového útoku na Bali, úzce napojena na Al-Kaidu, a to už války v Afganistánu. Média ovšem nezajímá, že byli-li tedy pachatelé skutečně veterány z Afgánské války, byly logicky vycvičeni americkou armádou (4).

– Důkazem krytí (cover-up) vazby Jemaah Islamia na BIN je skutečnost, že oficiální vyšetřování bombových útoků na Bali, samozřejmě z pozadí vedené CIA a australskými tajnými službami, nikdy tyto očividné konekce nevzala v potaz (5).

Je toto další důkaz o státem sponzorovaném terorismu, jako byla v devadesátých letech nechvalně známá Operace Gladio v Evropě (viz. stejnojmenný dokument BBC) a pravděpodobně i bombový útok v londýnském metru 7. 7. 2001 a náraz dvou letadel do budov WTC 11. 9. 2001? Proč nám média neustále ukazují strašáka – nepovedený výplod amerických geopolitických zájmů – Al-Kaidu, jako hrozbu muslimů vůči západní civilizaci. Proč Hospodářské noviny straší fotkami malých muslimských dětí, ukazujících znamení „Bafumedových rohů“? – abychom dobrovolně odevzdali naši svobodu?

MK

1. http://zahranicni.ihned.cz/c1-38403440-indonesie-misto-bojoveho-umeni-se-deti-mely-vyucit-na-sebevrazedne-atentatniky

2. SBS DATELINE: Exclusive Interview Inside Indonesia’s War on Terror, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=1081

3. Michel Chossudovsky: Who was Behind the 2002 Bali Bomb Attack?, http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=1081

4. (tamtéž)

5. (tamtéž)

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: