Skip to content

asi ví proč…

02/10/2009

Rtuť obsažená ve vakcínách je jednou z nejjedovatějších látek vůbec, stojí prokazatelně za pandemií autismu. (viz. článek F. W. Engdahla „It’s The Vaccines Stupid!“: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=15074)

 

Čeští lékaři se odmítají očkovat proti prasečí chřipce

Lidovky.cz, 2. října 2009 

PRAHA – Vakcíny proti tzv. prasečí chřipce by mělo podle ministerstva zdravotnictví dostat na 160 tisíc zdravotníků. Očkování má zajistit péči o pacienty v době případné pandemie prasečí chřipky. Jenže řada lékařů má už teď jasno. Pandemickou vakcínou se očkovat odmítají. A další lékaři váhají.

„Nejsem ochotna si to dát píchnout,“ říká jednoznačně dětská lékařka z Prahy Soňa Knéblová. Obává se, že vakcína není dostatečně prověřená.

 

A není sama. V anketě LN mezi ambulantními lékaři se tak vyjádřila většina. „Bál jsem se, že mi tu otázku někdo položí. Budu upřímný, možnosti očkování nevyužiju,“ uvedl Petr Němeček, praktický lékař a člen vedení lékařské komory.

Dále čtěte: Riziko prasečí chřipky zvyšuje očkování proti běžné chřipce

Další lékaři LN mimo záznam řekli, že si vakcínu aplikovat nenechají, ale z různých důvodů nechtěli tento postoj prezentovat veřejně.

Někteří zatím s rozhodnutím čekají na aktuální údaje. „Osobně stále váhám, jestli se očkovat nechám. Zatím nemáme dost informací,“ uvádí lékařka a mluvčí sdružení praktiků Irena Kudrnovská.

 

Vakcíny proti prasečí chřipce

► Vakcíny proti prasečí chřipce zatím nejsou schváleny Evropskou lékovou agenturou.

► Český stát nakoupil vakcíny za 220 milionů korun. Ministerstvo zdravotnictví přiznává, že smlouva nebyla výhodná. Stát přebral garance za případné vedlejší účinky.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: