Skip to content

Hlídejte si oblečení, můžete vypadat jako gay

01/11/2009

 Hlídejte si oblečení, můžete vypadat jako gay

 Když osoby ve „službě společnosti“ zajdou tak daleko, že vyzývají proti nošení čehokoli – je to známka vážného problému. Nikdy jsem neslyšel, že by ministerstvo Pravdy upozorňovalo na nošení odporných latexových oblečků na gay-festivalech apod. Je to jakoby se chtělo říct, že ukazovat, že je dotyčný gay, je polititický korektní. Analogické je nošení oblečení s okultními symboly. Tričko s potiskem 88 – ať je za jeho produkcí kdo chce – nikoho (přímo) neuráží, natož boxerská značka Lonsdale. Politický establishment nám občanům bere svobodu myšlení a historického bádání, jako je tomu v případě nacistických zločinů za druhé světové války. Holokaust je jedinou událostí v hitorické i předhistorické epoše, o které nelze svobosně diskutovat. Jak říká dnes v souvislosti s „popíráním holokaustu“ trestně stíhaný profesor filosofie práva Antonio Caracciolo: „jednoho dne se probudíme a zjistíme, že si nemůže říct ani dobrý den“. Distancuji se od neonacitů a popiračů holokaustu (mezi něž nepatří seriózní badatelé), ale  agitky takovéhoto druhu, podporované ministerstvem Pravdy, útočí na kolektivní mysl společnosti, která je systematicky připravována k totalitě (jen se podívejte na EU). Budem v blízké budoucnosti donášet a špehovat?
 
 

Hlídejte si oblečení, můžete jím podporovat ultrapravici

lidovky.cz
PRAHA – Po celé republice běží kampaň, která varuje před módou pravicových extremistů. Někteří lidé se totiž prý oblečením hlásí k ultrapravici, aniž by o tom věděli. Kampaň připravil Český helsinský výbor, zaplatil ji stát.

Některé populární značky oblečení totiž představují takřka uniformy příznivců ultrapravice a běžní zákazníci o tom nemají tušení.

Kampaň „Víš, co nosíš?“ upozorňuje například na značky Thor Steinar, Eighty Eight nebo Lonsdale. „Ne všechno, co ti sluší, sluší tvému image. Nepodporuj neonacisty! Nenos jejich oblečení!“ varují červenočerné letáky a samolepky, které jsou k vidění po celé republice

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: