Skip to content

Projekt MKULTRA – konekce mezi nacisty a CIA

05/11/2009

Projekt MKULTRA nebo MK-ULTRA je kódovaný název pro projekt CIA, jehož cílem bylo získat možnost řídit myšlení pomocí drog a vymývání mozku. Projekt byl spuštěn v roce 1950 a navázal na poznatky vědců z nacistického Německa. V rámci projektu byl prováděn nedobrovolný výzkum na lidech v USA a v Kanadě, při němž byly subjektům podávány drogy, (LSD, PCP, metamfetamin), podstupovali elektrošoky a insulinové šoky. V roce 1974 se o něm objevily zprávy v tisku, což vedlo k rozsáhlému skandálu a vyšetřován.
(zdroj: wikipedie)

CITÁT:  „We need a program of psychosurgery for political control of our society. The purpose is physical control of the mind. Everyone who deviates from the given norm can be surgically mutilated. The individual may think that the most important reality is his own existence, but this is only his personal point of view. . . Man does not have the right to develop his own mind. . . . We must electronically control the brain. Someday armies and generals will be controlled by electronic stimulation of the brain.“ 
Dr. Jose M.R. Delgado, Director of Neuropsychiatry at Yale University Medical School, Congressional Record, No. 26, Vol. 118, Feb. 24, 1974. Delgado was reported as part of the „MK-Ultra“ CIA mind-control program.

cia-agents-and-cronies

central inteligence agency

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: