Skip to content

Haiti, enviromentální válka, modifikace počasí, anomálie

25/01/2010

Enviromentální válka je definována jako záměrná modifikace počasí, nebo ekologického systému, jako jsou klima a počasí, zemského systému (earth systems) jako je ionosféra, magnetosféra, tektonické pláty země, a/nebo vyvolání seismických událostí (zemětřesení), za účelem způsobení fyzikální, ekonomické, psycho-sociální a fyzické destrukce určitému geofyzikálnímu cíli, nebo obyvatelstvu určité lokality, jež je součástí strategické či taktické války. (Eco News)

Modifikace počasí se stane součástí domácí i mezinárodní bezpečnosti a mohlo by být prováděno unilaterálně… Může mít ofenzivní i defenzivní implikace a mohlo by být dokonce použito za účelem paralizace nepřátelské strany (deterrence purposes). Schopnost vytvořit srážky, mlhu a bouřky na zemi, nebo modifikovat vně stratosféry (to modify space weather),… produkce umělého počasí jsou součástí integrovaného okruhu technologií, které můžou USA poskytnout významné posílení, nebo snížit schopnosti nepřítele a k dosažení globálního vědomí, dosahu a síly.(studie amerického letectva, Air University of the US Air Force, AF 2025 Final Report)

Příklady  anomálií počasí:

– Hugo Chavez označil zemětřesení v Haiti za možný výsledek enviromentální války

Report: US weapon test aimed at Iran caused Haiti quake – více o Chavezově obvinění

Přepis:

Hlasatel: Jak funguje americká pomoc na Haiti?
Reportér z Haiti: Po počátečním chaosu už to funguje. Na začátku mělo haitské obyvatelstvo poněkud rozpolcené mínění co se týče Američanů. Přece jen to připomíná okupaci. Získání kontroly nad letištěm během 24 hodin, neustálé přelety helikoptér nad městem. … Jeden místní vůdce, se kterým od počátku pracujeme, dokonce řekl: „Žádné zemětřesení by nebylo, kdyby Američané neprovedli výbuch, jen proto, aby získali kontrolu nad Haiti.“ (pozn. tvrzení bylo odsouzeno jako čirá fantazie)

– Z článku profesora M. ChossudowskyhoWashington’s New World Order Weapons Have the Ability to Trigger Climate Change :

Bývalý poradce amerických prezidentů Zbigniew Brzezinski předpovídal ve své knize „Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era“ že:
„Technologie poskytne vůdcům velkých zemí techniku pro tajnou válku, na které se bude podílet jen minimum bezpečnostních složek… techniky modifikace počasí mohou být užity k vytvoření dlouhodobého sucha nebo bouřek.“

Bývalý francouzský důstojník Marc Filterman popisuje několik typů „nekonvenčních zbraní“ na bázi radiových vln. Mluví o použití počasí pro válečné účely a poznamenává, že USA a SSSR už v 80. letech „získaly kompletní know-how k tomu, aby vyvolaly náhlé změny klimatu (sucha, hurikány).“ Tyto technologie umožňují „náhlé narušení atmosféry, za použití extrémně nízkých radarových vln.“

Simulace obranných scénářů, které jehož zadavatelem bylo americké letectvo říká:
„Americký vzdušný prostor by si mělo „získat počasí“ financováním nových technologií a soustředěným vývojem těchto technologií pro aplikaci ve válečném konfliktu… Od přispívání k operacím zpřátelených stran, nebo narušováním nepřátelských operací pomocí přizpůsobením počasí v malém rozsahu, ke kompletnímu ovládnutí globálních komunikací a kontroly na satelity (counterspace control), modifikace počasí nabízí široké spektrum možností jak porazit či zmenšit kapacitu protivníka…. V USA se modifikace pravděpodobně stane součástí politiky národní bezpečnosti s domácími i zahraničními aplikacemi. Vláda se bude touto politikou řídit na různých úrovních, podle vlastních zájmu.“

– Čti: A Haiti Disaster Relief Scenario Was Envisaged by the US Military One Day Before the Earthquake generálové americké armády měli den před zemětřesením schůzku, na které projednávali vojenskou operaci v případě přírodní katastrofy v Haiti.

Související příspěvky:

Conspiracy theory: HAARP – modifikace počasí a manipulace mysli (pořad Jesse Ventury)

Bylo zemětřesení v Číně působeno HAARP?

Užití nové geofyzikální zbraně by mohlo vést ke globální katastrofě (článek ruského experta z roku 2003)

Historie holokaustu v Haiti

VIDEO: Haiti – We Would Rather Die Standing (zločiny United Nations Stabilization Mission In Haiti)

VIDEO: Váleční zločinci – zachránci Haiťanů?

Jsou na Haiti kvůli ropě? (překlad článku z Prison Planet)

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: