Skip to content

George Soros je držitelem zlaté karty

20/02/2010

Soros radil investorům, aby se vyvarovali nákupu zlata, považuje je za „největší bublinu“ a sám jej nakupuje (Businessweek – Soros More Than Doubled Gold ETF Stake in 4th Quarter, Davos – Soros warns gold is now the ‘ultimate bubble); posuďte sami, jestli je dnes zlato drahé v porovnání s dřívějškem (k velkému skoku cen zlata v 70. letech tuším došlo kvůli tomu, že se USA rozhodly nedodržet smlouvu Bretton-Woods, která je zavazovala k tomu, aby držely kurz dolaru na stejné úrovni se zlatem – tak alespoň amatérsky chápu moderní ekonomickou historii a historický vývoj cen zlata):

Soros je naprostý superelitář – ve čtrnácti v rodném Maďarsku pomáhal nacistům krást majetek bohatým Židům (sám je Žid), což implicitně veřejně přiznal; v šestnácti byl číšníkem v Londýně; poté, co emigroval do USA, se dostal mezi super bohatou elitu, vydělal na spekulacích proti britské libře, na spekulacích proti měnám zemí jihozápadní Asie v době asijské krize (pochopitelně s pomocí informací „zevnitř“), dále vlastnil podíly v bankách na Kajmanských ostrovech, což je (dodnes) místo notoricky známé kvůli praní špinavých peněz, např. z obchodu s kokainem (podle všeho také s masivním přispěním CIA: Coverup – behind the irancontra affair); za své machinace byl v Maďarsku odsouzen – trestu se však vyhnul; Soros si od světa pouze nebere, světu rovněž štědře dává – je známý financováním tzv. „barevných revolucí“ , které jsou vznešeně „demokratické“ (a taky proamerické) – podporoval naše chartisty (tuším, že to budou ti, kterým se pejorativně říká „disidentská šlechta“), ukrajinskou Oranžovou revoluci, revoluci v Gruzii (karmínová či sametová či jaká…?) a podobně (americké peníze šly i do zelené revoluce v Iránu, ale o spojitostech se Sorosem nevím), financuje i různá alternativní média (např. celkem zajímavou stránku Democracy Now) atd.; Soros takto „rozdal“ miliardy dolarů (ve videu je zmíněno, že peníze, na kterých „nezůstal sedět“, měly hodnotu 8-9 miliard dolarů) – podle všeho mu tedy velice záleží na „osvětě“ a dobru všech. Potud tedy mé povrchní znalosti – zanechte koment, máte-li něco na George Sorose. Více najdete v odkazech na konci článku.

O tom, jaký je Soros „illuminovaný“ insider, se můžete přesvědčit ve videu – na otázku co si myslíte o situaci dolaru odpoví něco ve smyslu: „vím přesně co se stane, ale nebudu se o to s nikým dělit“ … je to holt záhadný a „moudrý“ muž. (Dalším příkladem budiž, že o současné největší ekonomické krizi od Velké deprese prohlásil, že je to „nejlepší období (jeho) života“ a že o všem dopředu věděl.)

Pro ty koho zajímá Sorosův příběh, doporučuji rozhovor na Corbett Report s bývalým zaměstnancem CIA, makléřem na Wall Street a veteránem ve válce proti NWO  Bobem Chapmanem, ve kterém mimo jiné mluví o praktikách lidí jako je W. Buffet, Z. Brzezinsky, T. Geithner, H. Kissiger a klan Rothschildů, který je propojen s evropskou šlechtou, atd; dále doporučuji samostatnou epizodu Corbett Reportu nazvanou Meet George Soros.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: