Skip to content

Ekonomický kolaps – 24 expertů varuje

09/06/2010

nwoo.com

Bob Chapman
Prvních 6 měsíců roku 2010 budou Američané stále žít v „neskutečnosti“….období mezi červencem a říjnem je čas kdy začne finanční ohňostroj. FED bude jednat jednostranně pro svoje vlastní přežití bez ohledu na jakékoliv politické důsledky… (zdroj je insider ze schůzek FEDu). V posledním čtvrtletí roku můžeme dokonce očekávat stanné právo, které ale je více pravděpodobné pro prvních 6 měsíců roku 2011. FDIC se zhroutí v září 2010. Komerční nemovitosti se začnou hroutit v roce 2010. Wall Street věří, že je tu 100% šance pádu trhu s dluhopisy, obzvláště místními, někdy během 2010. Koncem roku 2010 bude znehodnocen dolar.

Gerald Celente
Teroristické útoky a „Crash 2010“. Nejprve 40% znehodnocení = největší deprese, horší než Velká deprese.

Peter Schiff (3/13/2010)
Podle mého názoru je trh nyní v dokonalé poloze pro masivní výprodej dolaru. Základy pro dolar jsou v roce 2010 o mnoho horší než byly v 2009, je těžké si představit důvod proč lidé pokračují v kupování si trošky politické a měnové stability v Evropě. Ve skutečnosti se euro v poslední době stabilizovalo. Dle mě bude výprodej dolaru ostrý a rychlý. Jakmile dolar jasně prorazí pod minima minulých let, mnoho obchodníků, kteří v současném závodě přiskočili na loď bude očekávat obnovení jejich pozic. To zrychlí pokles dolaru a zaměří pozornost všech zpět na finanční trosku vlaku odhalující se v USA. Jakékoliv pochybnosti o budoucnosti dolaru by měly být položeny k odpočinku dnešním prohlášením, že prezidentka sanfranciské Federální rezervy Janet Yellen byl nominován na místopředsedu rady guvernérů FEDu, a tímto i jako hlasujícího o výši úrokové sazby, sedmým členem Open Markets Committee. Yellen si vysloužila reputaci tím, že byla jednou z největších inflačních holubicí mezi vrcholovými hráči FEDu. Schiff je známý díky jeho přesným předpovědím ekonomických událostí roku 2008.

LEAP 20/20
Náhled do skupiny 25 evropských ekonomik s 90% přesnosti – Očekáváme náhlé prohloubení krize v druhé polovině roku 2010, způsobené dvojitým efektem – doháněním událostí, které byly dočasně „zmrazeny“ v druhé polovině roku 2009 a nemožnost udržení utišujících prostředků minulých let. Je tu dokonalá (ekonomická) bouře, přicházející na globální finanční trhy a nevyhnutelný tlak na úrokové sazby v USA. Injekce bezcenných peněz do západního systému bankovnictví neuspěly při restartování ekonomiky. Navzdory bezcenným penězům se systém zastavil. Pomalu se převrací do další velké vlny dolů, což v terminologii Elliott Wava bude Super cyklus vlna tři, nebo v běžném jazyce, „Ta velká, při které všichni spolu projdeme pádem.“

(další citáty: Ekonomický kolaps – 24 expertů varuje)

FREDERIC SCHERER, emeritní profesor Harvardovy univerzity, říká: „Bojím se o generaci svých vnoučat.“ Závratný ekonomický růst spjatý s průmyslovou revolucí, jenž byl realitou posledních tři sta let, prý narazí na nepřekonatelné překážky.

čti rozhovor: Kapitalistický zázrak končí… po 300 letech (Frederic Scherer)

Podobné příspěvky:

Citáty o konspiraci a Novém světovém řádu

Federální rezerva – kreatura z Jekyllova ostrova (citáty o banksterech a Federální rezervě)

Vědecká manipulace reality (citáty z kihy Bertranda Russella)

Citáty o životním prostředí, depopulaci a novém světovém řádu

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: