Skip to content

Německá vláda vnucuje incestní pedofilní praktiky jako zdravou sexuální výchovu

04/07/2010

http://www.prolife.cz

Berlín: Již od roku 2007 prospekty z oddělení německého ministerstva pro rodinné záležitosti pobízí rodiče k sexuálním masážím jejich dětí ve věku od 1 do 3 let. Dva čtyřiceti stránkové prospekty s názvem „Láska, tělo a hra na lékaře“ německého spolkového centra zdravotní výchovy (Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung – BZgA) určené pro rodiče – první se týká dětí ve věku 1-3 let, druhá od 4-6 let.

„Otcové nevěnují náležitou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer. Jejich něha velmi zřídka dochází do těchto částí těla, zatímco je to jediný způsob, jak u děvčátka rozvinout pocit hrdosti ke svému pohlaví, “ říká brožura pro děti věku 1-3 let. Autor logicky vysvětluje: „Dítě se dotýká všech částí těla otce, občas ho vzruší. Otec by měl dělat totéž.“

Kanadský autor a veřejný mluvčí Michael O’Brien, píšící a vyjadřující se ne jedenkrát ke krizi západní kultury, hovořil s LifeSiteNews.com o šokujícím a velmi znepokojujícím fenoménu. To je dle jeho slov „státem podporovaný incest, který je ve většině civilizovaných zemí zločinem.“ Podobný vývoj je podle jeho předpokladu, přirozeným výsledkem zavržení židovsko-křesťanského mravního řádu.

„Uvalením sociální revoluce, která se přehnala západním světem, přechází na novou etapu v logickém důsledku postoje k hodnotě člověka,“ řekl O’Brien. ,,Je to pouze poslušnost vlastní přísně materialistické filosofii člověka. Pokud člověk není více než stvořením stvořené pro potěšení nebo moc. Pokud není více než buňkou společenského organismu, tak žádné morální normy, žádné psychologické pravdy, ani duchovní pravdy nemohou vyvrátit „touhu po moci“ a „touhu po požitcích“.

Brožura radí rodičům dovolit dětem „bez omezení masturbovat“. Radí: „Děti by se měly naučit, že není nic takového jako stydlivé partie těla. Tělo je domem, na který bys měl být hrdý.“ Dle věkové kategorie 4-6 let brožura doporučuje výuku dětí pohybům kopulace.

(celý článek: Německá vláda vnucuje incestní pedofilní praktiky jako zdravou sexuální výchovu)

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: