Skip to content

„Předzvěst“ 9/11 ve filmu Dlouhý polibek na dobrou noc

23/08/2010

Zlý agent CIA ve filmu Dlouhý polibek na dobrou noc z roku 1996 odhaluje zajatým protagonistům plán CIA toho, jak dostat z amerického kongresu finance. Zděšeným hrdinům řekne, že se CIA chystá provést bombový útok na Světové obchodní centrum a následně útok svést na muslimy („blame it on the muslims, of course“). „Nemůžete fingovat smrt 4000 lidí, proto to budeme muset udělat doopravdy“, říká záporný hrdina.

Ať už jsou všechny shody se skutečností náhodné či nikoli (nevylučuji žádnou možnost), je zajímavé zmínit propojenost CIA, vojensko-průmyslového komplexu  a Hollywoodu, nebo médií obecně (tedy propojenost vlády a korporací, což je rysem totalitních režimů, ačkoli v USA je toto samozřejmě „neformální“)

„Bývalý agent CIA Bob Baer nám řekl, „Existuje symbióza mezi CIA a Hollywoodem“ a odhalil, že bývalý ředitel CIA George Tenet je v současnosti „konzultuje studia v Holywoodu.“ (Matthew Alford and Robbie Graham, Lights, Camera… Covert Action: The Deep Politics of Hollywood, Global Research, January 31, 2009).

Kultura násilí v dnešních filmech nepochybně nevznikla spontánně. Některé filmy vypadají skoro jako dělané na objednávku vojensko-průmyslového komplexu. Z těch málo trháků co jsem viděl, se mi vybavuje např. film Iron Man. Zde je vidět hodně negativních referencí k muslimům, hlavní (super) hrdina bojuje po boku americké armády proti teroristům (navíc celá „válka s terorem“ dává ve filmu smysl…), film ukazuje zbraně a výbuchy jako něco úžasného, obdivuhodného,  sofistikovaného… Co je horšího než násilí je celková dehumanizace a odtrženost od reality (zajímavý dokumentární film o tom, jak filmy ukazující toto dehumanizované násilí (podobně se sexem) získávají mírnější hodnocení přístupnosti: This Film Is Not Yet Rated).

Klasický příklad spolupráce vojensko-průmyslového komplexu a zábavního průmyslu je Disneyho klip se Sněhurkou a sedmi trpaslíky vybízející ke kupování válečných dluhopisů, to samé uvidíme např. se Supermanem, na rozdíl od komunistických zemí uměli v Americe dělat zábavnou propagandu (více zde: Top 10 Propaganda Videos). Disney byl donašeč a měl styky s tehdejším ředitelem CIA J E Hooverem. Dost bizarní je, že se ani pod zákonem o svobodě informací nedostaly všechny stránky spisů na veřejnost pod záminkou národní bezpečnosti. Co mohl producent kreslených filmů udělat kromě toho, že udal pár komunistů? Dále byla Disneyho společnost přistižena s podprahovými zprávami. V současné době se představenstvo korporace Disney prolíná s Boeingem (Interlocking Directorate) –  jedním z hlavních výrobců zbraní v USA.

Závěrem: konkrétních či skrytých narážek na 9/11 ve filmech najdeme mnoho (viz video Jak Illuminati řídí Hollywood). Diabolické můžou být nejen „false-flag“ útoky na civilisty, ilegální války a zabíjení nevinných, finanční krize ožebračující nespočet lidí a ze kterých těží jen vyvolení… dost možná se nám „vyvolení“ vysmívají, i když trávíme sobotní večer v kině, nebo u televize. „Neformální“ provázanost elit nám možná o povaze „náhod“ lecos napovídá.

Podobné příspěvky:

VIDEO: Jak Illuminati řídí Hollywood

Okultní svět návrháře Alexandera McQueena

So… You Wanna Talk Pop Culture? Fine!

Vědecká manipulace reality (citáty z kihy Bertranda Russella)

Šest korporací vlastní většinu médií po celém světě

Citáty o konspiraci a Novém světovém řádu

Illumianati a okultistická symbolika v médiích

Okultní symboly v médiích

Zásadní vliv tajných služeb v médiích: Operace Mockingbird

VIDEO: Jak média ovládají společnost

Modlitba k satanovi na MTV v přímém přenosu

JE SVOBODNÉ ZEDNÁŘSTVÍ NEVINNOU ZÁLEŽITOSTÍ?

Bývalý reportér BBC Alan Hart: MOSSAD mohl stát za 9/11!

Dr. Alan Sabrosky, bývalý ředitel US Army War College: Americká armáda ví, že MOSSAD a zrádcové v americké vládě stáli za 9/11

Americkým médiím se nelíbí výroky předního japonského politika o 9/11

VIDEO: Lynch o 9/11 – „je to jako mazací hlava“

Videoesej o terorismu s českými titulky: Falešné vlajky neletí

Terorizmus na evropské půdě – stručný přehled

Miluj své služebnictví (citáty Aldouse Huxleyho)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: