Skip to content

Kameraman, který natočil 9/11, čelí vyhoštění do USA

06/09/2010

tv.globalresearch.ca

Americký kameraman, který říká, že 11. září je lež, čelí vyhoštění z Argentiny do USA za údajnou obžalobu z vraždy. Kurt Sonnenfeld, muž, kterému byl udělen provizorní uprchlický status před sedmi lety, je nyní stíhán americkou vládou za obvinění z vraždy. Je jediným kameramanem, který nafilmoval důležité záběry na Groud Zero v New Yorku poté, co Dvojčata zkolabovala.

Sonnenfeld, který žije v Buenos Aires se svojí argentinskou rodinou říká, že záběry dokazují, že 11 – 9 byla lež. Stále ještě má 22 hodinový záznam , který americké autority chtějí.

„Slíbil jsem, že záznam dám schopným vyšetřovatelům, kteří jsou důvěryhodní a veřejně známí  – vyšetřovatelům, kteří budou schopní odhalit anomálie, které by já a další lidé bez vědeckého vzdělání mohli přehlédnout. S přihlédnutím k tomuto doufám, že tam je mnoho věcí, které můžou najít a odmítnout tak oficiální verzi toho, co se stalo,“ řekl Sonnenfeld zpravodajovi Press TV.

Říká, že se bojí o svůj život, jestli bude poslán zpátky do Spojených států, aby byl postaven před soud. Denverská policie tvrdí, že má důkazy o tom, že zabil  svoji první ženu v USA.

Sociální aktivisté, kteří protestují za to, aby Sonnenfeldovi byl udělen status uprchlíka v Argentině říkají, že denverská policie lže. Sonenfeldovi říkají, že je sleduje policie a že je odposloucháván jejich telefon.

Sonnenfeld tvrdí, že jeho záběry dokazují, že přední představitelé americké vlády věděli o útocích v roce 2001 předtím, než se staly, a on je obětí plánu USA na jeho umlčení.

Související příspěvky:

Bývalý reportér BBC Alan Hart: MOSSAD mohl stát za 9/11!

Dr. Alan Sabrosky, bývalý ředitel US Army War College: Americká armáda ví, že MOSSAD a zrádcové v americké vládě stáli za 9/11

Americkým médiím se nelíbí výroky předního japonského politika o 9/11

VIDEO: Lynch o 9/11 – „je to jako mazací hlava“

Videoesej o terorismu s českými titulky: Falešné vlajky neletí

„Předzvěst“ 9/11 ve filmu Dlouhý polibek na dobrou noc

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: