Skip to content

Philip Giraldi: Mossad v Americe

06/09/2010

Zdroje z FBI naznačují, že zvýšení aktivity Mossadu je vážný problém, zvláště když se Izraelci vydávají za vládní úředníky Spojených států, ale zároveň konstatují, že existuje jen málo možností, jak to zastavit, když ministerstvo spravedlnosti odmítá zahájit jakékoliv represivní akce či trestní stíhání proti důstojníkům Mossadu, kteří byli identifikováni jako osoby zapojené do této nelegální činnosti.

outsidermedia.cz

Izraelská vláda tvrdí, že není špionáží proti Spojeným státům to, co je určeno médiím a pro potřeby veřejnosti. Skutečností je, že se izraelské zpravodajské služby intenzivně zaměřují na Spojené státy, a to zejména ve snaze o získání vojenských i civilních technologií s dvojím užitím. Izrael je, ze států s přátelskými vztahy s Washingtonem, v čele aktivního špionážního úsilí, namířeného proti americkým společnostem a ministerstvu obrany. Je také dominantní ve dvou komerčních odvětvích, která mu umožňují rozšířit svůj vliv ve vnitrostátních amerických infrastrukturách Ameriky – v leteckých společnostech a zabezpečení telekomunikací. Izrael předpokládá, že získá schopnost sledovat téměř všechny telefonní záznamy pocházející ze Spojených států, přičemž o mnoha izraelských bezpečnostních společnostech v letecké dopravě je známo, že působí jako místní agentury Mossadu.

(celý článek: Mossad v Americe)

antiwar.com

Bývalý zaměstnanec CIA Philip Giraldi diskutuje o nedávných zpravodajských operacích  Mossadu, které jsou provozovány z izraelské mise OSN v New Yorku, o jednosměrném sdílení informací zpravodajských služeb CIA a Izraele, proč vyšetřování špionáže FBI a DOJ nikdy nikam nevedou a o důkazech, že izraelští agenti v Americe měli předem informace o 9/11.

MP3 download. (26:08)

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: