Skip to content

Adrian Salbuchi o novém světovém řádu

21/10/2010

Adrian Salbuchi je ekonomem (působil jako mezinárodní poradce v oblasti řízení rizik v politickém a veřejném sektoru, zastával posty špičkového managera v hlavních mezinárodních společnostech specializovaných na řízení rizik) badatelem, autorem a moderátorem talk-show „El Traductor Radial“ v Buenos Aires a zakladatelem Hnutí za Druhou Argentinskou Republiku. Je mimo jiné autorem knihy „Ele Cerebo del Mundo: la cara oculta de la Globalización“ (Šedá eminence světa: skrytá tvář globalizace).

Anglicky hovořícím čtenářům bych rád doporučil nedávno odvysílaný rozhovor s Adrianem Salbuchim v pořadu Stevena Lendmana na Progressive Radio News Hour. Salbuchi v něm mluví o možných plánech světových miliardářů odtrhnout oblast Patagonii (oblast třikrát větší než Kalifornie s pouhými 1,6 mil obyvately) od Argentiny, jako náhradu za nesplacený státní dluh, a vytvořit tam jakýsi privátní stát. Svoji roli v tomto plánu hraje také sionistické hnutí a stát Izrael. Sionistické plány na osídlení Argentiny jdou zpátky až k zakladateli hnutí Teodoru Herzlovi, který ve své knize Der Judenstaat uvažoval o možnostech osídlit buďto Palestinu, nebo Argentinu.

Rozhovor je možné stáhnout z archivu Progressive Radio Network: http://www.progressiveradionetwork.com/the-progressive-news-hour/

No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: