Skip to content

Wall Street chce zvítězit v měnové válce – vyvoláním „finanční jaderné války“

27/10/2010

Matthias Chang, Outsider Media

Udělejme si jasno o dopadech nadcházejícího kvantitativního uvolňování (QEII) v režii FEDu, což je jen rváč najatý Wall Streetem. Jde o vypuštění finanční jaderné zbraně!

Finanční média vykreslují tento proces jako „válku o přežití“ mezi Amerikou a zbytkem světa, je to však válka vedená Wall Streetem. Jeho hlavním nástrojem je celosvětová Ponziho machinace.

Pokud Američané budou slepě důvěřovat finančním médiím, která ospravedlňují použití „finančních ZHN“ proti Americe a světu, budou následky katastrofické a americká ekonomika a její lid budou zničeni. Navíc, pokud z jednoho procenta finanční elity přežije pouze polovina, zkonsoliduje svoji kontrolu a vytvoří nová globální spojenectví. Již k tomu dochází.

Povstanou při této příležitosti Američané a vydají se na hon podvodníků z Wall Streetu a amerického Kongresu, i loutkovodičů peněžního systému za oponou bankovního systému? Nejsem v tom vůbec optimistou. Současné masové hnutí – Tea party – se výrazně odklání od problémů, které by se měly řešit. Vypadá to, že Američané si nejsou vědomi, že byli oloupeni svými vlastními politickými vůdci, kteří jednali ruku v ruce s globální finanční elitou na Wall Streetu.

(celý článek: Wall Street chce zvítězit v měnové válce – vyvoláním „finanční jaderné války“)

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: