Skip to content

Veterán CIA Ray McGovern protestoval při proslovu Hillary Clintonové

20/02/2011

Veterán CIA Ray McGovern protestoval (v tichosti ve stoje) proti zahraniční politice Hillary Clintonové během jejího proslovu o svobodě internetu, který proběhl na George Washington University. Spoutání způsobilo tomuto 71letému protiválečnému aktivistovi krvácení, poté strávil tři hodiny ve vazbě. K protestu při proslovu Clintonové řekl následovné:

Hillary je hnací silou, spolu s několika dalšími, za válkami v Afganistánu. Je jedním z velkých jestřábů vůči Íránu. Když se podívám na ni a jejího manžela, myslím, že neví o válce vůbec nic. Já vím a moji kolegové z Veterans for Peace také. Musím se vyjádřit jasně o tom, že my Veterans for Peace si myslíme, že její zahraniční politika je ostudou pro národ, že není v zájmu země, a že ne každý by jí měl tleskat a dávat jí iluzi, že dělá správnou věc.

Vím, že Hillary věděla, na začátku války, že věděla, jak se věci budou vyvíjet. Byla tam jedna mladá žena, která pracovala pro Hillary Clintonovou jako osobní náčelník štábu, v době kdy byla senátorkou v roce 2002 až 2003, a ta chodila na přednášky, které jsem učil v DC, a já jsem ji požádal, aby dala svému šéfovi článek, který jsem napsal. Takže to vím. Politická vypočítavost ji vedla k přesvědčení, že má být silná, protože je žena, přestože od nás věděla, že nezamýšlené důsledky budou katastrofické. To vše věděla, přesto byla chladně vypočítavá.

Vrchol ironie samozřejmě je, že to byla její tragická chyba, která posloužila Obamovi v její porážce. Ona byla pro válku a Obama nebyl. Ona je vrcholem pokrytectví. To, že lidé umírají, protože máme pokrytce na předních vládních místech, mě vede k vyjadřování se jakýmkoli možným způsobem. Nebylo to téma jejího proslovu, proti kterému jsem protestoval. Byla to její podpora války a Mubaraka.

zdroj: http://www.opednews.com/articles/Ray-McGovern-Assaulted-Bl-by-Rob-Kall-110217-781.html

McGovernovy četné články jsou dostupné zde: http://original.antiwar.com/author/mcgovern/

McGovernova konfrontace D. Rumsfelda: http://www.youtube.com/watch?v=v1FTmuhynaw&feature=player_embedded

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: