Skip to content

Výrobce stříbrných mincí označen za „domácího teroristu“

29/03/2011

LewRockwell.com

67-letý Bernard von NotHaus prakticky čelí doživotnímu vězení za to, že vyrobil stříbrné mince (jinými slovy mince vyrobené z něčeho jiného, než vládou určený bezcenný kov) a federální žalobce Anne Tompkins k tomu říká:

„Pokusy o podkopání legitimní měny této země jsou prostě unikátní formy domácího terorismu. Přestože tyto formy protivládních aktivit nejsou násilné, jsou naprosto stejně zrádné a představují jasné nebezpečí pro ekonomickou stabilitu této země. Požadujeme zabránění těmto hrozbám infiltrací, narušením a rozpuštěním organizací, kterým jde o zpochybnění legitimity naší demokratické formy vlády.“

Takže vláda, která svévolně způsobuje inflaci měny, čímž se dopouští určité formy krádeže na lidech, kteří mají peněžní majetek, nazývá člověka, který vyrábí stříbrné mince teroristou? Pan NotHaus nikdy nikoho nenutil k tomu, aby jeho „peníze“ přijal, na rozdíl od „legitimní“ vlády, která je evidentně tak vystrašená, že snaží zabít postaršího pána, a přimět porotu k tomu, aby s tím svolila.  Takže mi řekněte, kdo zde užívá teroru a kdo ne?

zdroj: http://www.lewrockwell.com/blog/lewrw/archives/82597.html

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: