Skip to content

James Corbett o letošním setkání Bilderbergu

07/06/2011

Nwoo.org

Vítejte. Já jsem James Corbett z the Corbett Report s vaší nedělní aktualizací ze Střediska pro výzkum globalizace v globalresaearch.ca. A nyní skutečné zprávy.

Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.

Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu.

Od založení této skupiny v roce 1954 pracuje spousta výzkumníků a nezávislých žurnalistů na odhalení této skupiny a jejích aktivit, ale až teprve s nárůstem on-line alternativních médií, pronikl Bilderberg do pozornosti mainstreamu.

(pokračování: James Corbett o letošním setkání Bilderbergu)

 

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: